OPEL PLATÍ ZA VÁS
PRVNÍ 2 SPLÁTKY ZA VÁS ZAPLATÍME MY

Corsa
Combo Life
Crossland X
Astra
Grandland X
Insignia
Combo Van
Vivaro
Movano
Poptejte vybrané vozy. Ještě dnes

Pro exkluzivní nezávaznou nabídku na vybrané modely od Vašeho autorizovaného dealera Opel vyplňte, prosím, uvedený formulář.

Vyberte prosím model(y), o který(é) máte předběžný zájem

Vložením svých osobních údajů do formuláře beru na vědomí jejich zpracování dle podmínek uvedených ZDE

Kombinovaná spotřeba a emise CO2: 4,0–9,0 l/100 km, 112–233 g/km. Značková 5letá záruka se skládá z dvouleté výrobní záruky a dále tříleté smluvní záruky Opel.
Akce platí do 31. 10. 2023. Vyobrazení vozu je ilustrativní. Částky jsou uváděny vč. DPH, když není uvedeno jinak. Nabídka operativního leasingu je poskytována ve spolupráci se společností Arval CZ, s.r.o. a údaje v ní obsažené mají informativní charakter. Tato indikativní nabídka není nabídkou ve smyslu § 1731 nebo 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku a nevzniká z ní nárok na uzavření smlouvy nebo objednávky. Nabídka úvěru je poskytována ve spolupráci se společností UniCredit Leasing CZ, a.s. a je platná pro právnické osoby, fyzické osoby podnikatele a spotřebitele. V rámci akce „60 dní zdarma“ první dvě splátky úvěru hradí importér (a to včetně úroků a pojištění). Převzetí závazku Opel je zdarma a bez poplatků. Základní parametry akce: část kupní ceny hrazená klientem 20 % - 70 %, délka: 36–84 měsíců, platí pro osobní a užitkové vozy skladové i na objednání. Sazby za pojištění (HAV*: havarijní pojištění, POV**: pojištění odpovědnosti z provozu vozidla) jsou kalkulované jako průměrné sazby, které se mohou lišit dle jednotlivého zákazníka. Uvedené splátky mají charakter předběžné a orientační kalkulace, nejedná se o přislib ani závaznou nabídku financování. Na přesnou specifikaci vybrané verze se prosím informujte u autorizovaného prodejce OPEL.